140MT-D9E-C16
in stock 4 In STOCK
Artikelnummer 140MT-D9E-C16 aus Allen Bradley Wir haben Tausende von Teilen auf Lager
Product Description
Motor protection circuit breaker, 3 poles, rated at 16 A, 200 to 690 V.