140MT-D9E-C16
in stock 4 In STOCK
Part number 140MT-D9E-C16 from Allen Bradley We have thousands of parts in stock.
Product Description
Motor protection circuit breaker, 3 poles, rated at 16 A, 200 to 690 V.