140MT-C3E-C10-KY
AVAILABLE
Part number 140MT-C3E-C10-KY from Allen Bradley Check stock. Contact us for an immediate quotation.
Product Description
Motor protection circuit breaker, 6.3 to 10A, 50 to 60 Hz, 277V AC.