1494V-DJ633-A-E
AVAILABLE
Part number 1494V-DJ633-A-E from Allen Bradley Check stock. Contact us for an immediate quotation.
Product Description
1494V Disconnect switch kit, 30A Switch, 30A, 600V, 3 Pole.