20AC3P5A0AYNANC0
AVAILABLE
Part number 20AC3P5A0AYNANC0 from Allen Bradley Check stock. Contact us for an immediate quotation.
Product Description
PowerFlex 70 AC Drive, heavy duty, panel mount, rated at 380 to 480V , 3 PH, 3.5A, 1.5kW.