20BD040A3AYNADA0
AVAILABLE
Part number 20BD040A3AYNADA0 from Allen Bradley Check stock. Contact us for an immediate quotation.
Product Description
PowerFlex 700 AC drive, 480V AC, 60Hz, 3P, 40A, 30 HP.