140U-I6C3-C20
AVAILABLE
Part number 140U-I6C3-C20 from Allen Bradley Check stock. Contact us for an immediate quotation.
Product Description
Molded case circuit breaker 3-pole, rated at 20A, 600V AC, 250V DC.