150-F251NBR
AVAILABLE
Part number 150-F251NBR from Allen Bradley Check stock. Contact us for an immediate quotation.
Product Description
SMC-Flex, Solid State Smart Motor Controller, 251A, 50 to 60Hz, 480V AC, Three Phase.